KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5144315
nr 514 4315
Blandteknik
3 st. sign. G L, 1919, 20x16
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 mars 2008
14/3 22:11:50
Signe Persson-Melin (f. 1925)